fbpx

Romantyczna kolacja

Romantyczna kolacja w OKWineBar

Zakochani zainspirowani romantycznymi filmami często chcą na kolację we dwoje wybrać miejsce nieprzeciętne i wymarzone. Przy wyborze liczy się lokalizacja, otoczenie, perfekcyjne zgranie serwowanych dań i win oraz atmosfera, jaką współtworzy obsługa. Cały nasz zespół jest przekonany, że we Wrocławiu tym miejscem na kolację we dwoje jest nasz OKWineBar, bo my wiemy jak stworzyć ten jedyny, niezapomniany klimat zauroczenia, flirtu i romansu.

Zastanawiając się gdzie na kolację we Wrocławiu zabrać swoją ukochaną, nasza restauracja będzie idealnym propozycją, które zachwyci odwiedzających.

Niezapomniane chwile we dwoje

Jesteśmy sprawdzonym miejscem na romantyczne zaręczyny z szampanem przy blasku gwiazd lub świec. Kreatywność naszego cukiernika pomoże „zaszyć” zaręczynowy diament w czekoladowym fondant lub w innym ulubiony deserze ukochanej.

Nasza obsługa zadba o tym, aby Goście czuli się komfortowo, a kucharze zajmą się przygotowaniem prawdziwej uczty dla zmysłów. Poszukując perfekcyjnego miejsca na zaręczyny we Wrocławiu, nasza restauracja zrobi wszystko, by ten dzień stał się wyjątkowy. OKWineBar znajduje się w świetnej lokalizacji w porcie jachtowym, skąd można podziwiać cudowne widoki wychodzące na Odrę.

Walentynki nad Odrą

Nasza oferta to także kolacja walentynkowa, która w niepowtarzalny sposób umili Święto Zakochanych. Tego dnia przygotowujemy specjalne walentynkowe menu. Kartę dań dostosowujemy w taki sposób, aby Goście mogli wspólnie cieszyć się posiłkiem podkreślonym idealnie dobranym winem.

Przy blasku świec i dobrym winie, aura wieczornego spotkania będzie pozytywnie wpływała na nastrój zakochanych. Wybierając restaurację na Walentynki, warto mieć więc na uwadze nie tylko serwowane jedzenie, ale i otoczenie, które ma współgrać z charakterem spotkania.

OK Wine kocha emocje

Pomagamy tworzyć wspomnienia

Byliśmy świadkami pierwszych spotkań z przyszłymi teściami i kolacji zapoznawczych rodziców przyszłych małżonków.

Organizujemy niewinnie zapowiadające się kolacje będące początkiem niezapomnianych i szalonych wieczorów panieńskich.

Współpracując USC organizujemy wyjątkowe ceremonie ślubne na tarasie oraz eleganckie przyjęcia na tarasie i wewnątrz.

Pomożemy w przygotowaniu każdej kolejnej rocznicy ślubu czy związku, która na długo zapadnie w pamięć zakochanym.

Kontakt i rezerwacje

Zapraszamy do OKWineBar