fbpx

Restauracja

Restauracja OKWineBar

Z przyjemnością prezentujemy OKWineBar w nowej odsłonie. Teraz Restauracja OKWineBar Między Mostami wraz z Winiarnią i Sklepem znajduje się w porcie jachtowym we Wrocławiu, przy ul. Księcia Witolda 1.

Właścicielką jest Katarzyna Obara – dziennikarka, prezenterka telewizyjna, restauratorka i koneser wina. Chcąc dzielić się swoim zamiłowaniem do dobrej kuchni, stworzyła dla Państwa miejsce o wyjątkowej atmosferze, gdzie spotykają się: smak, jakość, unikalność i otwartość na oczekiwania Gości. 

Pracujemy codziennie co najmniej do 22:00.

Wyjątkowa otwarta kuchnia

Wyróżnia nas jedyna w swoim rodzaju otwarta kuchnia, pozwalająca w oczekiwaniu na zamówienie podglądać pracę kucharzy przygotowujących potrawy.

OKWineBar jest lokalem dla wymagających konsumentów, którzy szczególnie cenią sobie ekskluzywne restauracje za znakomitą kuchnię i najlepsze trunki.

To wyjątkowe miejsce powstało z myślą o koneserach win i wyrafinowanych potraw, poszukujących klimatycznej restauracji, gdzie można przyjemnie spędzić czas, relaksując się przy smacznym posiłku i dobrym trunku.

Filozofia Szefa Kuchni

Karta dań w tygodniu i w weekendy jest zwięzła i autorska, ale przede wszystkim rzetelna. Opieramy się na produktach sezonowych, więc nie brakuje „specjałów dnia” i dań spoza regularnej karty.

Wyróżniająca nas elastyczność to podjęcie wyzwania realizacji zamówień z serii “mam ochotę na…”, oczywiście na bazie produktów dań z karty.

Jesteśmy dumni, że wymieniając najlepsze restauracje we Wrocławiu, amatorzy dobrej kuchni, wspominają OKWineBar i podkreślają wyjątkową atmosferę lokalu.

Dobra restauracja we Wrocławiu

Co wyróżnia dobre restauracje? Z pewnością to, że potrafią zadbać o niezwykły klimat, który sprawia, że Goście czują się w nich swobodnie i chętnie powracają, by ponownie skosztować niecodziennych kompozycji dań.

Mając na względzie zadowolenie odwiedzających nas Gości, dbamy o interesujące i zróżnicowane menu bazujące na produktach sezonowych i z powodzeniem łączące smaki kuchni międzynarodowej z bukietem serwowanych win.

Robimy co w naszej mocy, aby sprostać mianu najlepszej wrocławskiej restauracji, jakim często tytułują nas odwiedzający Goście.

Wieczorny relaks nad Odrą

Nasza restauracja we Wrocławiu zaprasza na obiady oraz kolacje, podawane do późnych godzin wieczornych, aby zapewnić Gościom możliwość swobodnego biesiadowania w południowym stylu, bez konieczności spoglądania na zegarek.

Duży, przestronny taras, jakiego nie spotkają Państwo w innych restauracjach, umożliwia relaks na świeżym powietrzu, przy kieliszku wybornego wina lub innego alkoholu, jaki serwuje nasza restauracja. Wrocław, w tle marina, ciekawa architektura i zieleń nadrzecznych drzew – to znakomite warunki do spotkań towarzyskich i rodzinnych.

Najlepsza restauracja na imprezy

Wrocław dysponuje wieloma atrakcyjnymi lokalami – co więc wyróżnia OKWineBar? Przede wszystkim wspaniała lokalizacja. Restauracja znajduje się w porcie jachtowym we Wrocławiu z widokiem na rzekę, w sąsiedztwie centrum.

Posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu kompleksowych imprez okolicznościowych jak: bankiety, uroczyste obiady, spotkania rodzinne, przyjęcia z okazji chrzcin czy komunii i wiele innych. Łączymy wyrafinowaną kuchnię z najlepszymi trunkami, dbamy o wygodę naszych Gości i przyjemną atmosferę, a przy tym zapewniamy możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji, które uświetnią każde wydarzenie.

Restauracja, winiarnia i sklep

OKWineBar nie jest zwykłą restauracją – to również winiarnia z największym we Wrocławiu wyborem win oraz miejsce, gdzie degustowane trunki można zakupić na potrzeby własnej piwniczki. W naszej kolekcji znajduje się ponad 2 tysiące butelek wina z różnych regionów kraju i świata. To interesująca propozycja dla znawców win, a także dla osób, które lubią ciekawe restauracje, gdzie można nie tylko dobrze zjeść, ale również uczestniczyć w spotkaniach. Restauracje z Wrocławia nieczęsto proponują coś z poza menu – u nas organizowane są warsztaty, degustacje, posiadamy także doskonałe warunki do organizacji szkoleń oraz innych spotkań prywatnych i biznesowych. 

Kontakt i rezerwacje

Zapraszamy do OKWineBar