fbpx

Wina czerwone

Wina czerwone charakteryzuje głęboki aromat i wspaniała barwa. Swój smak zawdzięczają taninom, które odpowiadają za pojawiające się podczas degustacji uczucie ściągnięcia, opisywane często jako cierpkie.

Wina białe

Cenione za ogromną rozpiętość smaków, odmian i aromatów, wina białe są propozycją, która wnosi świeżość i różnorodność. Sprawdzą się doskonale zarówno jako aperitif, jak również dodatek do lekkich potraw.

Wina musujące

Początkowo niedoceniane, dziś wina musujące uchodzą za trunek elegancki i luksusowy. W naszej karcie znajdują się między innymi takie pozycje, jak klasyczny Dom Perignon, czy łagodny Ruinart Rose o finezyjnym smaku.

Wina różowe

Wina różowe powstają z czerwonych odmian winogron. Charakteryzują się lekkością i świeżym smakiem. Są idealną propozycją na upalne letnie wieczory. Doskonale sprawdzą się także jako baza orzeźwiających koktajli.

Wina słodkie

Charakterystyczną kategorią, która wyróżnia się spośród innych przede wszystkim smakiem, są wina słodkie. Ten aromatyczny napój, z powodzeniem zastąpi elegancki deser i pozwoli na chwilę zapomnienia.

Pozostałe alkohole

W naszej kolekcji nie zabrakło także propozycji dla miłośników mocniejszych trunków - wódek, koniaków czy whisky, jak również amatorów piwnej goryczki, jak islandzkie Einstök Ölgerd White Ale czy lokalny kraftowy Probus Pils.