fbpx

Z czego wybierać?

Stała karta dań jest krótka i zwięzła. Skierowana jest do mięsożerców (steki, kaczka, cielęcina), miłośników ryb i owoców morza (łosoś, okoń morski, przegrzebki, krewetki) oraz tych unikających białka zwierzęcego (karmelizowane warzywa z kozim serem, ravioli,parmigiana). Komponowana jest z myślą o duetach z winem, które niezmiennie króluje w szerokiej ofercie naszej winiarni.

Menu lunchowe, podawane od poniedziałku do piątku w 2 lub 3 daniowych setach, jest inne każdego dnia. Taka formuła została stworzona z myślą o tych, którzy podczas codziennej, krótkiej przerwy w pracy chcą zjeść smacznie, różnorodnie i za rozsądną cenę.

Świadomi sezonowości niektórych składników, mamy dla gości w ofercie specjalności dnia. Świeże rydze, topinambur, czosnek niedźwiedzi, to tylko przykłady inspiracji dla dań, które stają się idealnym uzupełnieniem naszej karty.

OK Aktualności

Tłusto jest OK!

🍩 Tłusto jest OK! 🍩 Zastanawiasz się czy w tłusty czwartek świętować z pączkiem, a może z winem? Odpowiadamy, nie ma sensu wybierać! Wychodzimy naprzeciw z pomocą i zapraszamy Cię na degustację win idealnie dobranych do tego tłustego święta! 😁🥂 Degustacja obejmuje 5...

Walentynki w OKWineBar!

  Zaproś Ukochaną Osobę na wyjątkowy, romantyczny wieczór z widokiem na Odrę! 🍾🥂 Obiecujemy, że zapamiętacie te chwile na długo! 🥰 W celu rezerwacji prosimy o maila 📬 okrezerwacje@okwinebar.com Do zobaczenia w OKWineBar! ⚓️