Kolacja

Zakochani zainspirowani romantycznymi filmami często chcą na kolację we dwoje wybrać miejsce nieprzeciętne i wymarzone. Przy wyborze liczy się lokalizacja,otoczenie, perfekcyjne zgranie serwowanych dań i win oraz atmosfera, jaką współtworzy obsługa. Cały nasz zespół jest przekonany, że we Wrocławiu tym miejscem na kolację we dwoje jest nasz OKWineBar, bo my wiemy jak stworzyć ten jedyny, niezapomniany klimat zauroczenia, flirtu i romansu.

Romantyczna kolacja dla dwojga w OKWineBar

Jesteśmy sprawdzonym miejscem na romantyczne zaręczyny z szampanem przy blasku gwiazd lub świec. Kreatywność naszego cukiernika pomoże „zaszyć” zaręczynowy diament w czekoladowym fondant lub w inny ulubiony deser ukochanej.

Byliśmy świadkami pierwszych spotkań z przyszłymi teściami i kolacji zapoznawczych rodziców przyszłych małżonków.

Organizujemy niewinnie zapowiadające się kolacje będące początkiem niezapomnianych i szalonych wieczorów panieńskich.

Współpracując USC organizujemy ceremonie ślubne na tarasie.

Udostępniamy nasz taras lub wnętrze na eleganckie przyjęcia ślubne.

Pomożemy w przygotowaniu każdej kolejnej rocznicy ślubu.

Chcąc wywołać uśmiech na twarzy swojej drugiej połówki, staramy się wybrać odpowiednie miejsce, które sprawi, że wymarzony wieczór będzie zapamiętany na długo. Romantyczna kolacja dla dwojga powinna być dla zakochanych wspaniałym doświadczeniem, podczas którego poczują klimat intymności i będą mogli czerpać radość ze wspólnie przeżywanych chwil.

Nasza obsługa zadba o tym, aby Goście czuli się komfortowo, a kucharze zajmą się przygotowaniem prawdziwej uczty dla zmysłów. Pomagamy przy organizacji wielu uroczystości, dlatego poszukując perfekcyjnego miejsca na zaręczyny we Wrocławiu, nasza restauracja zrobi wszystko, by ten dzień stał się wyjątkowy. OKWineBar znajduje się w świetnej lokalizacji w porcie jachtowym, skąd można podziwiać cudowne widoki wychodzące na Odrę. Charakterystyczny klimat tego miejsca sprawia, że panująca tu atmosfera jest niepowtarzalna.

Nasza oferta to także kolacja walentynkowa, która w niepowtarzalny sposób umili Święto Zakochanych. Przygotowujemy specjalne walentynkowe menu. Kartę dań dostosowujemy w taki sposób, aby Goście mogli wspólnie cieszyć się posiłkiem. Przy blasku świec i dobrym winie, aura wieczornego spotkania będzie pozytywnie wpływała na nastrój zakochanych. Wybierając restaurację na walentynki, warto mieć więc na uwadze nie tylko jakość serwowanego jedzenia, ale również otoczenie, które ma współgrać z charakterem spotkania.

Zastanawiając się gdzie na kolację we Wrocławiu zabrać swoją ukochaną, nasza restauracja będzie idealnym propozycją, które zachwyci odwiedzających. Zachęcamy do dokonania rezerwacji i przekonania się, że do OKWineBar warto wracać.


Zapraszamy do OKWineBar Między Mostami

Codziennie od 12:00 do 23:00 a w piątki i soboty co najmniej do północy.

Kontakt/rezerwacje:
halo@okwinebar.com
tel. 71 714 21 26
www.okwinebar.com
www.facebook.com/okwinebar