fbpx

Imprezy okolicznościowe

Wyjątkowe spotkania w niezwykłym miejscu

Mamy sprawdzony przepis na wyjątkowe spotkania, który wykorzystujemy do stworzenia niezapomnianych imprez okolicznościowych. Należy wymieszać życzenia klienta z wyobraźnią Szefa Kuchni, dodać sezonowe produkty, dobrać odpowiednie wina z szerokiej oferty Sommeliera i biesiadować w gronie rodziny czy przyjaciół na tarasie z niepowtarzalnym widokiem na Odrę i port jachtowy. 

Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego wykazujemy się pełną elastycznością i dokładamy wszelkich starań, aby organizowane imprezy okolicznościowe przebiegły dokładnie tak, jak wymarzą sobie nasi Goście.

Z rodziną, przyjaciółki czy pracownikami?

OKWineBar to restauracja na imprezy o różnym charakterze. Wyjątkowa, kameralna atmosfera oraz bogata oferta dań i trunków z całego świata czynią nasz lokal odpowiednim do świętowania ważnych uroczystości rodzinnych, towarzyskich i biznesowych. Organizujemy zarówno uroczyste bankiety, jak i chrzciny, komunie czy śluby. Dysponujemy elegancką salą i tarasem ze wspaniałym widokiem na Odrę i Wrocław.

Zapraszamy do skorzystania z oferty, a także do kontaktu w celu dokonania rezerwacji i ustalenia szczegółów imprezy.

Na każdą okazję

Restauracja rodzinna we Wrocławiu

Rodzinne uroczystości

Jesteśmy cenieni za kompleksowe podejście do uroczystości rodzinnych i okolicznościowych spełniając życzenia naszych gości.

Chrzciny i komunie

Zadbamy o najdrobniejszy szczegół uroczystych obiadów z takich okazji jak chrzciny i komunie święte.

Konsolacje

Wyodrębniając część restauracji stwarzamy kameralne warunki dla spokojnych rodzinnych spotkań konsolacyjnych.

Osobiste sukcesy

Przygotujemy spotkania dla celebrujących sukcesy związane z rozwojem i karierą, jak obrona pracy magisterskiej, doktorskiej czy awans.

Jubileusze i rocznice

Restauracja przygotuje wyborny zestaw dań pod mistrzowską propozycję win, uświetniając każde spotkanie z okazji jubileuszu czy rocznicy.

Kontakt i rezerwacje

Zapraszamy do OKWineBar