Imprezy okolicznościowe

 

W OKWineBar we Wrocławiu organizujemy różne imprezy okolicznościowe.

Mamy przepis na wyjątkowe spotkanie, który chętnie wykorzystamy do stworzenia niezapomnianych imprez okolicznościowych. Należy wymieszać życzenie klienta z wyobraźnią Szefa Kuchni inspirowaną sezonowymi produktami, dobrać zestaw odpowiednich win z bogatej propozycji Sommeliera i biesiadować w gronie rodziny czy przyjaciół na tarasie z niepowtarzalnym widokiem na Odrę i port jachtowy.

Restauracja rodzinna we Wrocławiu

Jesteśmy cenieni za kompleksowe przygotowanie uroczystości rodzinnych i okolicznościowych.
Zadbamy o każdy szczegół uroczystych obiadów z okazji chrzcin i komunii świętych.
Z dumą przygotujemy spotkania dla celebrujących osobiste sukcesy związane z rozwojem i karierą jak obrona pracy magisterskiej, doktorskiej czy awans.
Restauracja przyrządzi wyborny zestaw dań pod mistrzowską propozycję win, uświetniając każde spotkanie z okazji jubileuszu czy rocznicy.
Wyodrębniając część restauracji stwarzamy kameralne warunki dla rodzinnych spotkań konsolacyjnych.

OKWineBar to restauracja na imprezy o różnym charakterze. Wyjątkowa, kameralna atmosfera oraz bogata oferta dań i trunków z całego świata czynią nasz lokal odpowiednim do świętowania ważnych uroczystości rodzinnych, towarzyskich i biznesowych. Organizujemy zarówno uroczyste bankiety, jak i imprezy z okazji chrzcin, komunii czy ślubów. Dysponujemy elegancką, wygodną salą oraz tarasem z niepowtarzalnym widokiem na Odrę i Wrocław.

Państwa zadowolenie jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego wykazujemy się pełną elastycznością i dokładamy wszelkich starań, aby organizowane imprezy okolicznościowe przebiegły dokładnie tak, jak wymarzą sobie nasi Goście.

OKWineBar to restauracja rodzinna, dostosowana do potrzeb konsumentów w każdym wieku. Z myślą o najmłodszych, których zazwyczaj nużą podniosłe uroczystości, zaaranżowaliśmy przytulny kącik z licznymi atrakcjami, na życzenie przygotowujemy także specjalne menu dla dzieci. Zapraszamy do skorzystania z oferty, a także do kontaktu w celu dokonania rezerwacji i ustalenia szczegółów imprezy.


Zapraszamy do OKWineBar Między Mostami

Codziennie od 13:00 do 23:00 

Kontakt/rezerwacje:
halo@okwinebar.com
tel. 71 714 21 26 / 698 007 037
www.okwinebar.com
www.facebook.com/okwinebar