fbpx

Gault & Millau 2018 dla OKWineBar!

Z dumą informujemy, że po raz trzeci restauracja OKWineBar znalazła się wśród najlepszych restauracji w Polsce! W tym roku zostaliśmy nagrodzeni 2 czapkami w Przewodniku Gault&Millau Polska 2018 🙂 Tym samym potwierdziliśmy swoją mocną pozycję wśród 10 najlepszych restauracji w mieście.

Jak dotąd we Wrocławiu nie ma jeszcze restauracji, która mogłaby się poszczycić 3 czapkami, ale wierzymy w to, że taki dzień nadejdzie 🙂 Nie ustajemy w staraniach:-)

Francuski przewodnik kulinarny, stworzony ponad 40 lat temu przez krytyków Henri Gault and Christian Millau, jest dziś jedną z najważniejszych lektur obowiązkowych wszystkich miłośników najwyższej jakości smaku, wyjątkowej oferty wina i niepowtarzalnej atmosfery.

W tegorocznej edycji Żółtego Przewodnika, który miał premierę 27.11.2017, znalazło się 580 restauracji z całej Polski, 28 z samego Wrocławia. To dla nas zaszczyt znaleźć się w tym Doborowym Towarzystwie. Dziękujemy za docenienie pracy całego Zespołu! Do zobaczenia w OKWineBar!

OK Aktualności

Tłusto jest OK!

🍩 Tłusto jest OK! 🍩 Zastanawiasz się czy w tłusty czwartek świętować z pączkiem, a może z winem? Odpowiadamy, nie ma sensu wybierać! Wychodzimy naprzeciw z pomocą i zapraszamy Cię na degustację win idealnie dobranych do tego tłustego święta! 😁🥂 Degustacja obejmuje 5...

Walentynki w OKWineBar!

  Zaproś Ukochaną Osobę na wyjątkowy, romantyczny wieczór z widokiem na Odrę! 🍾🥂 Obiecujemy, że zapamiętacie te chwile na długo! 🥰 W celu rezerwacji prosimy o maila 📬 okrezerwacje@okwinebar.com Do zobaczenia w OKWineBar! ⚓️