Restauracja

OKWineBar to jedna z najlepszych restauracji we Wrocławiu. Zapraszamy

Restauracja OKWineBar

Z przyjemnością prezentujemy OKWineBar w nowej odsłonie.

Teraz Restauracja OKWineBar Między Mostami wraz z Winiarnią i Sklepem znajduje się w porcie jachtowym we Wrocławiu, przy ul. Księcia Witolda 1.

Właścicielką jest Katarzyna Obara – dziennikarka, prezenterka telewizyjna, restauratorka i koneser wina. Stworzyła dla Państwa miejsce o wyjątkowej atmosferze, gdzie spotykają się: smak, jakość, unikalność i otwartość na oczekiwania Gości.

Pracujemy codziennie od 13:00.


Otwarta Kuchnia

Pozwalająca podglądać pracę kucharzy przygotowujących zamówione dania.
Atrakcyjna dla samotnie konsumujących.

Lunchowe Menu

Od poniedziałku do piątku do godziny 16.00 serwujemy dwu- lub trzydaniowe lunche, idealne na krótką przerwę w pracy. Polecamy nasz FanPage – tam na bieżąco informujemy o nowościach w naszej karcie.

Filozofia Szefa Kuchni 

Karta dań w tygodniu i w weekendy jest zwięzła i autorska, ale przede wszystkim rzetelna. Opieramy się na produktach sezonowych, więc nie brakuje „specjałów dnia” i dań spoza regularnej karty. Wyróżniająca nas elastyczność to podjęcie wyzwania realizacji zamówień z serii “mam ochotę na…”, oczywiście na bazie produktów dań z karty.

OKWineBar Wrocław to restauracja i winiarnia w jednym. Zapraszamy.


Restauracja urządzona tak, by zadowolić najbardziej wymagających klientów

OKWineBar jest lokalem dla wymagających konsumentów, którzy szczególnie cenią sobie ekskluzywne restauracje za znakomitą kuchnię i najlepsze trunki. To wyjątkowe miejsce powstało z myślą o koneserach win i wyrafinowanych potraw, poszukujących klimatycznej restauracji, gdzie można przyjemnie spędzić czas, relaksując się przy smacznym posiłku i dobrym trunku.

Dobra restauracja we Wrocławiu

Co wyróżnia dobre restauracje? Z pewnością to, że potrafią zadbać o niezwykły klimat, który sprawia, że Goście czują się w nich swobodnie i chętnie powracają, by ponownie skosztować niecodziennych kompozycji dań. Jesteśmy dumni, że wymieniając najlepsze restauracje we Wrocławiu, amatorzy dobrej kuchni, wspominają OKWineBar i podkreślają wyjątkową atmosferę naszego lokalu. Mając na względzie zadowolenie odwiedzających nas Gości, dbamy o interesujące i zróżnicowane menu bazujące na produktach sezonowych i z powodzeniem łączące smaki kuchni międzynarodowej z bukietem serwowanych win.

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 16:00 podajemy smaczny lunch, idealny przy krótkiej przerwie w pracy albo szybkim spotkaniu z przyjaciółmi. Nasza restauracja we Wrocławiu zaprasza również na obiady oraz kolacje, podawane do późnych godzin wieczornych, aby zapewnić Gościom możliwość swobodnego biesiadowania bez konieczności spoglądania na zegarek. Dysponujemy wygodną, nowoczesną salą, a kuchnia w naszej restauracji jest otwarta, co pozwala podglądać naszych kucharzy przy przygotowywaniu zamówionych dań. Robimy co w naszej mocy, aby sprostać mianu najlepszej wrocławskiej restauracji, jakim często tytułują nas odwiedzający Goście.


Najlepsza restauracja na imprezy okolicznościowe

Przy urządzaniu eleganckich imprez okolicznościowych znakomicie sprawdzają się restauracje. Wrocław dysponuje wieloma atrakcyjnymi lokalami, zatem co wyróżnia OKWineBar? Przede wszystkim wspaniała lokalizacja. Nasza restauracja znajduje się w porcie jachtowym we Wrocławiu, w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, z widokiem na rzekę.

Duży, przestronny taras, jakiego nie spotkają Państwo w innych restauracjach, umożliwia relaks na świeżym powietrzu, przy kieliszku wybornego wina lub innego alkoholu, jaki serwuje nasza restauracja. Wrocław, w tle marina, ciekawa architektura i zieleń nadrzecznych drzew – to znakomite warunki do spotkań towarzyskich i rodzinnych.

Posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu kompleksowych imprez okolicznościowych takich jak: bankiety, uroczyste obiady, spotkania rodzinne, przyjęcia z okazji chrzcin czy komunii i wiele innych. Łączymy wyrafinowaną kuchnię z najlepszymi trunkami, dbamy o wygodę naszych Gości i przyjemną atmosferę, a przy tym zapewniamy możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji, które uświetnią każde wydarzenie. Z myślą o najmłodszych Gościach zaaranżowaliśmy przytulny kącik zabaw, w ofercie mamy także zaplanowane specjalne menu dziecięce.

Eleganckie bankiety, kameralne przyjęcia czy szybki lunch - oferujemy wszystko.

Winiarnia, restauracja i sklep w jednym miejscu we Wrocławiu

Restauracja, winiarnia i sklep

OKWineBar nie jest zwykłą restauracją – to również winiarnia z największym we Wrocławiu wyborem win oraz miejsce, gdzie degustowane trunki można zakupić na potrzeby własnej piwniczki. W naszej kolekcji znajduje się ponad 2 tysiące butelek wina z różnych regionów kraju i świata. To interesująca propozycja dla znawców win, a także dla osób, które interesują ciekawe restauracje, w których można nie tylko dobrze zjeść, ale również uczestniczyć w spotkaniach. Restauracje z Wrocławia nieczęsto proponują coś z poza menu – u nas organizowane są warsztaty, degustacje, posiadamy także doskonałe warunki do organizacji szkoleń oraz innych spotkań prywatnych i biznesowych. Zapraszamy do skorzystania z oferty.


Zapraszamy do OKWineBar Między Mostami

Codziennie od 13:00 do 23:00

Kontakt/rezerwacje:
halo@okwinebar.com
tel. 71 714 21 26
www.okwinebar.com
www.facebook.com/okwinebar