Kontakt

 

Restauracja nad Odrą, Między Mostami – OKWineBar

Wyjątkowe miejsce, jedyny taki taras w mieście. To tu wina świata spotykają autorską kuchnię.


OKWineBar

Restauracja/Winiarnia/Sklep

Między Mostami

ul. Księcia Witolda 1

50-202 Wrocław

halo@okwinebar.com

tel. 71 714 21 26

mobile: 698 007 037

www.okwinebar.com
www.facebook.com/okwinebar

Zapraszamy codziennie od 12:00

Zarezerwuj stolik

Imię i nazwisko:

Data rezerwacji:

Godzina rezerwacji:

Liczba osób:

Adres email:

Telefon:

Uwagi / Życzenia

Akceptuję Regulamin Rezerwacji OKWineBar [kliknij, aby przeczytać]

Zgodnie z polityką ochrony danych osobowych prosimy Cię o wyrażenie dodatkowych czterech zgód. >>Pełną ich treść przeczytasz w tym miejscu<<.

Dwie pierwsze zgody są obowiązkowe. W dwóch kolejnych wybierz "TAK" lub "NIE".
1. Oświadczenie o zapoznaniu się z polityką przetwarzania danych osobowych
2. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
3. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych
4. Zgoda na marketing bezpośredni drogą elektroniczną

 

OKWineBar to wyjątkowa restauracja nad Odrą, stworzona z myślą o koneserach wina i doskonałej kuchni. Zapraszamy wszystkich Gości, którzy chcą dobrze zjeść, spotkać się z przyjaciółmi, zrelaksować przy kieliszku wyśmienitego trunku lub zaplanować imprezę okolicznościową w niezwykłej scenerii. Malownicza marina Wrocław, przystań jachtów z leniwie płynącą rzeką i intrygującą zabudową w tle – wszystko to tworzy niezwykły klimat restauracji OKWineBar, gdzie czeka na Państwa przestronny taras z widokiem na Odrę, winiarnia z największym wyborem win w mieście oraz sklepik, w którym można uzupełnić domową piwniczkę z trunkami.

Atutem naszej restauracji jest nie tylko znakomita kuchnia i atrakcyjna oferta win, ale także dogodne położenie w pobliżu centrum miasta, między mostami Pomorskim i Uniwersyteckim, na ulicy Księcia Witolda 1. Można tu dotrzeć komunikacją miejską, samochodem lub wstąpić prosto ze spaceru po Wrocławiu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i dokonywania rezerwacji.

 

Newsletter

Imię i nazwisko:

email:

Zgodnie z ustawą (Dz. U. 2002.101.926 z późn. zmianami) z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz oświadczam, że moje dane osobowe według definicji ujętej we wspomnianej ustawie przekazuję dobrowolnie. Moje zezwolenie dotyczące przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych odnosi się do przetwarzania tychże danych przez WineStar Sp. z o. o. ul. Księcia Witolda 1, 50-202 Wrocław NIP: 897-178-13-00 (właściciela i operatora portalu www.okwinebar.com) oraz przez podmioty, którym WineStar Sp. z o.o. udostępni moje dane osobowe w celu realizacji kampanii marketingowych realizowanych za pośrednictwem poczty elektronicznej ( e-mail) lub krótkich wiadomości tekstowych (sms) lub głosowych w sieciach telefonii cyfrowej. Znane jest mi prawo do wglądu i poprawiania swoich danych, co niniejszym potwierdzam. Swój adres poczty elektronicznej ( e-mail) przekazuję WineStar Sp. z o.o. i zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez WineStar Sp. z o.o.