fbpx

Wina na kieliszki w OK Wine Bar

O co chodzi z tymi winami na kieliszki?
Stwarzamy w naszej winiarni możliwość degustowania win z różnych szczepów, części świata, regionów, domów win i przedziałów cenowych. Nie ma potrzeby kupowania całej butelki wina premium, jeśli w OKWineBar można spróbować tylko kieliszek. A jak trafi w nasz smak…
Lista win na kieliszki zmienia się co najmniej 3 razy w miesiącu. Taką elastyczność osiągamy dzięki bogatej ofercie win w naszej winiarni i restauracji. Współpracujemy z wieloma importerami wina, stwarzając warunki konkurencyjne, nie tylko cenami, ale i różnorodnością win. Winami na kieliszki mamy swój wkład w propagowanie wina, jego historii, kultury picia i smaku.
Od dzisiaj na naszej liście „kieliszkowej” pojawiło się pochodzące z RPA z winiarni Darling, Pinotage Chocoholic. Pinotage, czyli mieszanka gron ze szczepu Pinot Noir i Cinsaut (znanego jako Hermitage w RPA), wyszło spod ręki znanego winiarza Alastir’a Rimmer’a. Delikatne, waniliowe taniny a w nosie dojrzałe śliwki i nuty czekolad. To znak rozpoznawczy Chocoholica, wina wartego uwagi.
Dodatkowo min. proponujemy:
Gamla Chardonnay, Izrael, Galilea
Sing Wine Rose, Czechy, Morawy
Valpolicella Ripasso Superiore, Włochy, Wenecja

OK Aktualności

DIY – nasz przepis Wasze Walentynki 2021

DIY – nasz przepis Wasze Walentynki 2021

Mieliście nadzieję, że walentynkowy wieczór spędzicie razem na romantycznej kolacji w Waszej ulubionej restauracji, ale obecna sytuacja pokrzyżowała Wasze plany..? Nic straconego!

Wielkanoc 2020 „na wynos”

Wielkanoc 2020 „na wynos”

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami ?? Będzie wyjątkowa, dla wszystkich ?. Zabraknie z pewnością dużych, rodzinnych zjazdów, ale – nawet w niewielkim gronie – nie może zabraknąć wielkanocnych przysmaków.