Restauracja, winiarnia, sklep

_LGI9820

Restauracja OKWineBar

Z przyjemnością prezentujemy OKWineBar w nowej odsłonie.

Teraz Restauracja OKWineBar Między Mostami wraz z Winiarnią i Sklepem znajduje się w porcie jachtowym we Wrocławiu, przy ul. Księcia Witolda 1.

Właścicielką jest Katarzyna Obara – dziennikarka, prezenterka telewizyjna, restauratorka i koneser wina. Stworzyła dla Państwa miejsce o wyjątkowej atmosferze, gdzie spotykają się: smak, jakość, unikalność i otwartość na oczekiwania Gości.

Pracujemy codziennie od 12:00.


Otwarta Kuchnia

Pozwalająca podglądać pracę kucharzy przygotowujących zamówione dania.
Atrakcyjna dla samotnie konsumujących.

Lunchowe Menu

Od poniedziałku do piątku do godziny 16.00 serwujemy dwu- lub trzydaniowe lunche, idealne na krótką przerwę w pracy. Polecamy nasz FanPage – tam na bieżąco informujemy o nowościach w naszej karcie.

Filozofia Szefa Kuchni Jarka Bugajskiego

Karta dań w tygodniu i w weekendy jest zwięzła i autorska, ale przede wszystkim rzetelna. Opieramy się na produktach sezonowych, więc nie brakuje „specjałów dnia” i dań spoza regularnej karty. Wyróżniająca nas elastyczność to podjęcie wyzwania realizacji zamówień z serii “mam ochotę na…”, oczywiście na bazie produktów dań z karty.

Wroc³aw, restauracja " Ok Wine Bar "fot. Monika i Lukasz Giza food-foto.pl


Wroc³aw, restauracja " Ok Wine Bar " fot. Lukasz Giza

Winiarnia – duma Sommeliera Kamila Śladewskiego

OKWineBar to także winiarnia, która oferuje największy wybór win we Wrocławiu. Ponad 2 tysiące butelek reprezentuje najważniejsze winiarskie regiony świata, od oczywistych: Francji, Włoch i Hiszpanii aż po Liban, Gruzję, Kanadę czy Słowację.

Mamy także ofertę win z Polski. Dla miłośników szampana wyjątkowa propozycja bąbli na kieliszki: od Moet&Chandon i Veuve Clicquot aż po Cavę, Prosecco i Sekty. Na zakończenie lub rozpoczęcie spotkania szeroki wybór destylatów: od grappy, przez koniaki po whisky single malt.

Na życzenie organizujemy degustacje win z dowolnego regionu świata – imprezy zamknięte będą idealną formą spotkań motywacyjnych pracowników lub atrakcją wieczoru Przyjaciół.

Sklep – tego nie oferują inne restauracje

Każde degustowane w restauracji wino może trafić do Państwa domowej piwniczki. W Sklepie OKWineBar znajdą Państwo kilkaset etykiet, producentów i szczepów, które idealnie sprawdzą się także jako “zawsze dobrze schłodzony prezent”.

Przy zakupie większej ilości, możliwość negocjacji cen oraz dostawy pod wskazany adres.

Zobacz: Karta win dostępnych w restauracji Wina dostępne w naszym sklepie.


Sala – biznesowo, towarzysko, romantycznie

Wyposażona w mulitmedialny sprzęt, który pozwala zamienić sale konferencyjne na mniej formalne miejsce. Oferujemy organizację spotkań biznesowych i firmowych eventów nawet dla kilkudziesięciu osób. Miejsce idealne również do wspólnego przeżywania rozgrywek sportowych. Stworzyliśmy wygodne warunki dla rodzinnych spotkań na każdą okazję, zadbaliśmy o specjalne menu oraz kącik dla dzieci.

Taras – jedyny taki we Wrocławiu

Przestronny taras, z niepowtarzalnym widokiem na Odrę i port jachtowy, to wymarzone miejsce na kontynuację gorących dyskusji na świeżym powietrzu z kieliszkiem wina lub koniaku. Hamaki i leżaki oraz bar szampański idealnie wprowadzą atmosferę lata i wakacji.

Personel – nasza wizytówka

Dyskretny, profesjonalny i otwarty na oczekiwania Gości. W razie potrzeby sprawnie zadba o skrócenie czasu oczekiwania do minimum.

Widok z tarasu restauracji na śródmiejską Marinę Topacz na Odrze

Zapraszamy do OKWineBar Między Mostami

Codziennie od 12:00 do 23:00

Kontakt/rezerwacje:
halo@okwinebar.com
tel. 71 714 21 26
www.okwinebar.com
www.facebook.com/okwinebar