fbpx

Gault&Millau 2017 dla OKWineBar!

Mamy to! Po raz kolejny OKWineBar w gronie najlepszych Restauracji w Polsce i w pierwszej Dziesiątce Wrocławia! Czapka Gault&Millau 2017 jest u nas!

Najstarszy przewodnik kulinarny, francuski Gault& Millau pojawił się w Polsce dwa lata temu. Już wówczas,  w premierowej edycji Przewodnika, OKWineBar znalazł się w gronie Najlepszych.

Ideą Gault&Millau jest ocena pracy restauracji przez „tajemniczego” klienta. Inspektorami w naszym kraju byli wyszkoleni w profesjonalnej degustacji Francuzi, Belgowie i nasi rodacy.

Odwiedzają lokale incognito, oceniają restauracje, opisują je i rekomendują. A te najlepsze wyróżniają czapkami. Dziękujemy! Nie ustajemy w staraniach! Mierzymy wyżej 🙂 Zapraszamy!

OK Aktualności

Tłusto jest OK!

🍩 Tłusto jest OK! 🍩 Zastanawiasz się czy w tłusty czwartek świętować z pączkiem, a może z winem? Odpowiadamy, nie ma sensu wybierać! Wychodzimy naprzeciw z pomocą i zapraszamy Cię na degustację win idealnie dobranych do tego tłustego święta! 😁🥂 Degustacja obejmuje 5...

Walentynki w OKWineBar!

  Zaproś Ukochaną Osobę na wyjątkowy, romantyczny wieczór z widokiem na Odrę! 🍾🥂 Obiecujemy, że zapamiętacie te chwile na długo! 🥰 W celu rezerwacji prosimy o maila 📬 okrezerwacje@okwinebar.com Do zobaczenia w OKWineBar! ⚓️