Wina na kieliszki.

Wina na kieliszki.

O co chodzi z tymi winami na kieliszki?
Stwarzamy w naszej winiarni możliwość degustowania win z różnych szczepów, części świata, regionów, domów win i przedziałów cenowych. Nie ma potrzeby kupowania całej butelki wina premium, jeśli w OKWineBar można spróbować tylko kieliszek. A jak trafi w nasz smak…… 
Lista win na kieliszki zmienia się co najmniej 3 razy w miesiącu. Taką elastyczność osiągamy dzięki bogatej ofercie win w naszej winiarni i restauracji. Współpracujemy z wieloma importerami wina, stwarzając warunki konkurencyjne, nie tylko cenami, ale i różnorodnością win. Winami na kieliszki mamy swój wkład w propagowanie wina, jego historii, kultury picia i smaku.
Od dzisiaj na naszej liście „kieliszkowej” pojawiło się pochodzące z RPA z winiarni Darling, Pinotage Chocoholic. Pinotage, czyli mieszanka gron ze szczepu Pinot Noir i Cinsaut (znanego jako Hermitage w RPA), wyszło spod ręki znanego winiarza Alastir’a Rimmer’a. Delikatne, waniliowe taniny a w nosie dojrzałe śliwki i nuty czekolad. To znak rozpoznawczy Chocoholica, wina wartego uwagi.
Dodatkowo min. proponujemy:
Gamla Chardonnay, Izrael, Galilea
Sing Wine Rose, Czechy, Morawy
Valpolicella Ripasso Superiore, Włochy, Wenecja